Погода

Свята України

Праздники Украины

Авторизація

Статистика

Відвідувачі
276
Статті
3469
Веб-посилання
3
Хіти переглянутих статей
842119

Останні надходження

на ВЕБ системі

На сайті 10 гостей та немає учасників

                                                                  ЗВІТ

проведення заходів по управлінню культури

Котовської міської ради

з 21.01. по 25.01.2013 р.

 

В міському краєзнавчому музеї: протягом тижня функціонувала виставка – огляд «Україна – мій рідний край», на якій відображається різномаїття нашої Батьківщини, чудові види куточків міста, та багатонаціональне розселення в нашому краї. Виставку відвідало 56 чоловік.

25 січня сумісно з центральною бібліотекою була проведена «година спілкування» «І східна і західна родина – це нероздільна Україна», на яку були запрошені студенти Котовського медичного училища. Студенти висловлювали свої думки щодо соборності України, та показали ґрунтовні знання з історії держави та рідного краю. Найкращі учасники заходу були нагороджені солодкими призами. Також всім присутнім сподобалася виставка – огляд «Видатні наші земляки», на якій представлені Мещеряков М.А. та Ткач Аня.  

В міському Будинку культури:  протягом тижня працювали творчі студії, в яких безкоштовно займається дуже багато дітей нашого міста. Різноманітними та цікавими роботами займаються в студії декоративно – ужиткового мистецтва, а вихованці хореографічної та вокальної студій приймають участь у всіх загальноміських заходах.

23 січня 2013р. відбулося засідання клубу за інтересами «Українська скарбничка», в межах якого відбувся майстер – клас з вишивання традиційним хрестиком. Своїм досвідом та секретами майстерності поділилася з присутніми Кабаєва А.М. – майстер народного мистецтва. Також 23 січня був проведений другий тур фестивалю дитячої та молодіжної творчості. Демонструючи свої таланти, учасники отримали можливість приймати участь у фіналі фестивалю, який відбудеться у лютому.

В центральній бібліотеці: Одним із визначних моментів в історії України є 22 січня 1918 року. В цей день на майданні святої Софії у Києві Україна проголосила себе самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані було проголошено злуку всіх українських земель одну спільну Соборну  Українську Державу. У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого-боротьба українського народу за соборність своїх земель. До відзначення цієї події у центральній міській бібліотеці , спільно з директором краєзнавчого  музею  проведена  година спілкування «І східна  і   західна родина – це нероздільна Україна». На захід були запрошені студенти  3 «С»  курсу медичного училища (куратор Томіна  Н. М.).  Основна мета години спілкування - підсумувати і збагатити знання  студентів  про історичне минуле України, національні та народні символи, розкрити значення слова «соборність» Під час заходу був продемонстрований документальний фільм про історію  злуки українських земель, після  перегляду фільму студенти прийняли участь у дискусії «Що означає слово «Соборність»? ; «Особисте  ставлення до акту злуки» та інш. З задоволенням студенти відповідали на запитання вікторини, проявили свої знання при відгадуванні кросворду. За правильні відповіді отримали солодкі подарунки. У відділі обслуговування дорослих представлена книжкова виставка «Соборність України під прапором Волі». Вона складається з 2 розділів: 1- На шляху до Соборності України; 2 - Ідеї Соборності в житті сучасної України.  22.01.2013 для читачів, які завітали до бібліотеки бібліотекар провела огляд виставки та розповіла про історію відзначання Соборності.

В дитячій бібліотеці:  була проведена інформаційна година «Історичний урок єднання». Для читачів, які завітали в цей день до бібліотеки, було продемонстровано слайдову презентацію про цю подію, створену за матеріалами Інтернету, бібліотекар ознайомила присутніх даними з довідників, історичної енциклопедії. У заході прийняли участь 16 читачів середнього шкільного віку.

В бібліотеці-філії:   До Дня Соборності та Свободи України в професійному ліцеї працівниками бібліотеки був проведений історичний екскурс «Будь могутня, Україно! Вічна! І соборна!» з студентами групи 17- КД  ( кл. керівник Олійник І.П. )  Присутні ознайомились з історією свята, з визначенням Дня Соборності для українського народу, прослухали огляд книжкової виставки  «Україна – соборна держава» . Молодь виступила з  поетичною сторінкою «Україна у нас одна», та переглянула документальний фільм про наше славне місто «Тут Батьківщини моєї початок». В «круглому столі» - «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг» прийняли участь користувачі бібліотеки – філії різних категорій: службовці, пенсіонери, депутат міської ради Колесник В.Г. Учасники заходу відмітили велике історичне значення Акту возз’єднання, злуки двох Україн, коли століттями розірваний український народ визволився з неволі і створив єдину Українську державу.

З учнями 8-Б класу ЗОШ №6 (кл. керівник Бурдейна С.А.) пройшла історична година «День Соборності – день єдності». Діти прослухали інформацію бібліотекаря про знаменну подію в історії українського народу. Про історичні події в віршах розповіли читачі Гринюк І., Чупрун В., Семенкова О., Гоцуленко Н., Співак Н., Грицюк Н. Активну участь користувачі бібліотеки взяли участь у історичній вікторині.

           Начальник управління культури                                                    А.М. Вишневська